DMCA
DownloadAtoZ
Apk Download » Entertainment » Elite HD » Elite HD comments

Good job Program i shkelqyer jam shum larg nga shqiperia kisha nevoje te degjoja televizjonet shqiptare ju pershendes good job Must have

E mire Eshte shume e mire por ndonjehere kanalet nuk punojne! ju kutem ndreqeni kete problem. Faleminderit Cool

Per ne maqedoni Shtoni kanale tjera shqipe nga maqedonia psh koha art era shenja etj app esht nice repsekte Amazing!

Permirsoni kualitetin e kanaleve sportive sepse ne asnje prej tyre nuk sheh sport sic duhet....te tjerat mire edhe pse duhet akoma.. Awesome

Meriton 5 Yje Ej Ky app është shumë i mirë.......I falënderoj të gjithë që u munduan të na bëjnë të lumtur me këtë aplikacion....Do doja nëse nuk është problem të shtoni disa kanale tjera si për shembull Kanale turke.....Por megjithatë Faleminderit.....Për këtë SUPER APP...... Pretty good

Good job Nje app i shkelqyer. Vazhdoni punen e mire qe keni nisur . Desha t'ju beja me dije she kanali Klan direkt nuk po punon. Ju lutem rregullojeni nese eshte e mundur. Faleminderit Superb!

Good job Nje app i shkelqyer. Vazhdoni punen e mire qe keni nisur . Desha t'ju beja me dije se kanalet me 6 ore diference nuk po punojne. Ju lutem rregullojini nese eshte e mundur. Faleminderit wow lol

Applikacion jashtezakonisht i mire :) por ju lutem ka disa dite qe nk e hap supersport 2 albania , a mundeni ta rregulloni sepse ss2 transmeton ndeshjet me te rendedishme , jeni te mrekullueshem :) five stars dhe respekte Amazing!

ne BlueStacks ne versionin e ri nuk punon asnje player kurse ne nje version me te vjeter punon ne playerin2, si i bahet per me e riparue ket problem? Fantastic

super excellent DON'T CHANGE NOTHING IT OPEN IN ROMANIA EVERY STATION...WHEN ILL COME IN ALBANIA I WILL SEE IF IT WORK CORRECTLY...GOOD JOB KEEP GOING Go well

Love love Me ne fund edhe ne ketej londra kemi mundesin te ju shikojme sic duhet I meritoni 5☆☆☆☆☆ Just wow

Pergezime Aplikacioni me I mire per te ndjek kanalet shqip dhe aplikacioni me stabil qe ekziston per ndjekjen e kanaleve permes tel. Pergezime dhe vetem vazhdoni jeni me te miret

Perfect Pas shum e shum kerkimeve me ne fund nje app qe i ka te gjitha pas shum kohes shof tv klan dhe top channel live..jeni me te miret...prsh nga suedia

Alcatel Idol Mini Andoid 4.2 Shume i mire si aplikacion. Ju lumte. Dua ta instaloj te telefoni tjeter qe kam por nuk e gjej dot si aplikacion te PlayStore???

Aplikacion funksional Bravo.. funksionon siq duhet , ato pengesat e vogla jane te arsyeshme , vetem vazhdoni perpara

Super Unë posa e instaliva në celularin tim aplikacionin Elite HD dhe i lëshova disa prej kanaleve televizive, unë e vërejta që nuk paska pengesa për t'u hapur kanalet dhe mund të shikohen pastër përmes videos, unë ju kisha lutur në qoftë se mundeni të shtoni edhe TVSH-ën (Televizioni i Shqipërisë) i cili kanal po mungonte.

Prev 1 Next
HappyMod
Download